Beslenme Koçluğu sertifikası

Time Akdemi beslenme koçluğu kursu hem yüz yüze eğitimle hem de online eğitimle çağa ayak uydurarak sizlere birçok platform ve konu üzerinden kapsamlı bir çalışma ortamı oluşturur. Alanında uzman eğitmenleriyle birlikte uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaların sahibi olabilirsiniz. Time Akademi içerisinde olan beslenme koçluğu sertifikası da bunlardan biridir.

Bireylerin hayatlarında sağlıklı beslenme ve yaşam oldukça önemlidir. Özellikle de çağımızda covid-19 gibi virüslere karşı da bir hayli önemli kriterdir. Sağlıklı beslenme koçluğu sertifikası sayesinde hem çevrenizdeki kişilere bu konuda destek olabilirsiniz hem de kendinizi de bu alanda geliştirerek uluslararası düzeyde hizmet verebilirsiniz. Kötü uyku düzenlerinin, sağlıksız beslenmelerin, aşırı stres düzeylerinin önüne geçmeyi başarırsınız.

Kimler Beslenme Koçluğu Eğitimi Alabilir?

Yaşımın her döneminde sağlığınızı korumak oldukça önemlidir. Sağlığınızı ne kadar başarılı bir şekilde korursanız çağın virüslerinden ve kronik hastalıklardan da bir o kadar kolay korunursunuz. Beslenme koçluğu eğitiminden hemen hemen her meslek grubundan kişiler faydalanabilir. Bunlar:

  • Diyetisyenler
  • Psikologlar
  • Spor uzmanları
  • Hemşireler
  • Doktorlar
  • Okullarda yemek alanında faaliyet gösteren bireyler

Olmak üzere daha birçok kişi beslenme koçluğu eğitim faaliyetlerinden faydalanabilir.

Beslenme Koçluğu Eğitim Sertifikası

Time Akdemi sizlere uygun şartlarda verdiği kaliteli eğitimi sonucunda uluslararası sertifika ile ödüllendirir. Bu sertifikayla birlikte birçok özel sektör ve sağlık kuruluşlarında beslenme koçluğu üzerinden hizmet vererek birçok kişinin hayatına dokunmaya başlayabilirsiniz.