Hakkımızda

Neden Time Akademi ?

Bireylerin yaşamlarında ve kariyerlerinde istedikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlayan Time Akademi, doğru eğitimi doğru kişiyle buluşturur. “Nitelikli Online Eğitim” ilkesi ile online öğrenime değişik bir bakış açısı kazandırıyoruz. Time Akademi olarak alanında uzman eğitmenler tarafınca hazırlanan kaliteli, dopdolu, uluslararası onaylı, sertifikalı öğrenim içeriklerini kullanarak verdiğimiz bireysel ve kurumsal karşı karşıya eğitim danışmanlığı hizmetleri ile eğitimin, gelişimin, değişimin ve dönüşümün bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Gelişmiş ülkelerde teknolojide elde edilen gelişmeler sonucunda derslik ortamında sunulan klasik tahsil önemini kaybetmiş, yerini eşit derecede ulaşılabilirlik sağlayan teknolojik öğrenme ve online eğitime bırakmıştır. Time Akademi eğitime ulaşmak isteyen, bilmek isteyen, kariyerinde ve mesleki yaşamında farklılıkların öncüsü olan, öğrenme ve öğretme heyecanı duyan, kendisine ve çevresine yarar sağlayabileceğini düşünen bireyleri, yenilikçi ve kalifiye eğitimlere ulaştırma hedefiyle faaliyet göstermektedir.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin 81 iline ulaşmak, “ Her Zaman Her Yerde Eğitim “ politikasını benimsemek ve benimsetmek ilk büyük görevimizdir.

MİSYONUMUZ

Time Akademi, 20. Yüzyılın bilgi çağından gelen bilgileri 21. Yüzyılın teknolojisiyle tüm Türkiye’ye aktarıp doğru kişilerle buluşturmayı hedeflemektedir.

Nasıl Çalışıyoruz.

Sizleri nasıl bir süreç bekliyor ?

Eğitim Seçilir
Almak istediğiniz eğitimi seçersiniz. Eğer seçim konusunda sorun yaşarsanız, uzman eğitim danışmanlarımız sizin hayalleriniz doğrultusunda bir eğitim sunacaktır.
Eğitime Başlanır
Öncelik olarak kayıt işlemenizin den sonra panelinizde bulunan modülleri izleyerek, notlarınızı alarak kariyeriniz için ilk adımı atarsınız. Unutmayın! İnternet olan her yerde eğitim sizimledir...
Eğitim süreci
Aldığınız eğitim kategorisine göre belirli zamanlarda canlı yayınlara katılarak soru cevap eşliğinde eğitmenlerden destek alabilir ve eğitiminize ekstra destek sağlayabilirsiniz.
Sonuç
Başarılı bir eğitim sürecinden sonra online sınava girerek başarılı olmanız durumunda ( Bizce kesin başarırsınız : ) Sertifikanız 1 ay içerisinde adresinize gönderilir.
Profesyonel

Ekibimiz