.

Sevgi KELEŞ

Enerji Eğitmeni

Uluslararası Geçerli sertifika
11 Modül
40 saat mufredat

SARKAÇ (PANDÜL) NEDİR?

Sarkaç eğitimi sonrasında doğal taşların titreşiminin nasıl kontrol edileceği öğrenilerek doğru yönlendirmeler yapılabilir. Değerli taşlar ile kolay şekilde kodlamalar yapılarak çeşitli mesajlar elde edilebilir. Sarkaç pek çok kişi tarafından kullanılır. Bioenerji ile uğraşan kişiler ya da sadece ilgi alanı oluşturmak isteyen kişiler sarkaç eğitimleri ile farklı bakış açıları elde edebilir.

Eğitime Katılım
93%
Memnuniyet
98%

Sarkaç Eğitimi Nedir?

Sarkaç eğitimi hakkında bilinmesi gereken en önemli unsur tıbbi müdahaleye dahil olmadığınız. Sarkaç kullanımları bir tedavi yöntemi değildir. Kişilere kişisel gelişim sağlamak amaçlı pozitif yönelim sunan sarkaçlar teşhis için kullanılamaz. Sarkaç eğitimi kapsamında enerji akışını hissederek hareket etmek gerekir. Sarkaçlar tamamen enerji ile çalışır ve doğru frekans yakalanmadığı noktada verim elde edilmesi mümkün değildir.

Sarkaç Eğitimi Ne İşe Yarar?

Sarkaç eğitiminin yararları kişinin çakra açma noktasında işe yaraması ile öne çıkar. Şifa ve çakra aktivasyonları için sarkaç kanununa göre hareket edilerek taşların enerjisi doğru şekilde yönlendirilebilir. Değerli taşların enerji emme kapasiteleri vardır. Bununla birlikte dengeleyici enerjilerin sağlanması noktasında yüksek performans sunulur. Sarkaç eğitimleri sonrasında kayıp eşya ya da kişiler bulunabilir. Sarkacın doğru yönlendirilmesi kişiye önemli yararlar sağlar. Kişinin hayal gücüne bağlı olarak doğru yönlendirmeler sonrasında pek çok bilgiye erişilerek yönlendirmeler yapılabilir.

Sarkaç Eğitimi İçerisinde Neler Öğretilir?

Sarkaç eğitimi ile doğal taşların nasıl olumlanabileceği kişinin kendisine nasıl yönlendirileceği öğrenilebilir. Odaklanma aşamasında püf noktaların neler olduğu, sarkacın nasıl yönlendirilmesi gerektiği, evet ya da hayır yönünün nasıl tespit edildiği gibi çeşitli yönlerde bilgilendirmeler yapılarak işiler doğru enerjiyi nasıl bulacakları noktasında yönlendirilirler. Sarkaç pandül olarak da adlandırılan özel taşın ip ya da zincir ile sallandırılarak yönlendirilmesi noktasında ihtiyaç duyulan her türlü bilgi birikimi sunulur. Yönlendirmenin nasıl yapılacağı, neye göre hatalı kullanımların ortaya çıkacağı noktasında bilinçli şekilde yönlendirmeler sunulur.

Sarkaç Eğitimini Kimler Alabilir?

Sarkaç eğitimi alabilecek kişiler arasında yaşam koçları, nefes koçları, bioenerji uygulayıcıları, bioenerji master kursiyerleri, psikolojik danışmanlar, çakralarını doğru şekilde açmak isteyenler, bioenerji alanında kendini geliştirmek isteyenler yer alır. Farklı bir bakış açısı kazanarak kişisel gelişim sağlanması noktasında sarkaç eğitimi alınabilir. Enerjinin doğru şekilde dengelenerek yönlendirilmesi noktasında bilgi ve tecrübe kazanmak isteyen kişiler bu eğitimden büyük oranda fayda görür.

Sarkaç Eğitimi Ücretleri Ne Kadar?

Sarkaç eğitimleri çeşitli taşlar kullanılarak sağlanabilir. Doğal taşların her biri farklı anlamlar ve enerjiler yüklüdür. Kişiye uygun taş üzerinden olumlama yapılması büyük oranda verim elde edilmesi noktasında önem taşır. Sarkaç eğitimi ücreti ilgili derslerin içeriği, saati, veriliş şekli, modül sayısı, eğitmen tecrübeleri gibi çeşitli etkenlere bağlı olarak değişim gösterir. enerjinin doğru şekilde hissedilerek depolanması, yönlendirilmesi, kullanılması noktasında tecrübe elde etmek için sarkaç eğitiminden yararlanılabilir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Çünkü sizlere eğitim satmıyor bir eğitim öğretiyoruz hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması eğitim videoları sizleri bu sektöre profesyonel olarak adım atabilmeniz için özel hazırlanmıştır.  Eğitimiz standart eğitim  kalıbının çok dışındadır. Eğitimimizde yaşamınıza pozitif katkı olacak birçok ek bilgi bulabileceksiniz. Şuana kadar alınan geri bildirimler mucize ötesi sizleri de bu eğitim ile birlikte Time AKADEMİ ailesinde görmek isteriz. Birlikte başka neler mümkün?

 •  Bioenerji uygulayıcıları
 • Bioenerji master kursiyerleri
 • Yaşam koçları
 • Nefes koçları
 • Psikolojik danışmanlar
 • Bioenerji uygulayıcısı olmak isteyenler
 • Yaşamına pozitif enerji eklemek isteyenler
 • Çakraların önemini kavramak isteyen herkes
 • Ve kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.
 •   Sarkaç nasıl çalışır?
 •   Sarkaç kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar?
 •   Sarkacın arındırılması.
 •   Sarkacın uyumlanması.
 •   Sarkaç ile soru cevaplar.
 •   Kişiye özel uyulmama yapmayı öğrenme.
 •   Çakraların dengelenmesi ve enerjinin yükseltilmesi.
 •   İlişki analizi, pozitif çalışma.
 •   Alan enerji temizliği.
 • Gayrimenkul uyumu.
 • Renk enerjisi ile enerjinizi yükseltme.
 • Sarkaç ile bağımlılıklara pozitif katkı olmak. (tıbbi müdahale içermez tedavi etmez sadece pozitif enerjisel katkıdır)
 • Sarkaç ile mekan temizliği.
 • Sarkaç ile dişil – eril enerji üzerinde çalışma.
 • Başkasının üzerinde sarkaçla çalışma
SEVGİ KELEŞ®  KİMDİR?AİLE, İLİŞKİ ve EVLİLİK DANIŞMANIKİŞİSEL GELİŞİM DERSLERİ ve POZİTİF ENERJİ EĞİTMENİ

BİYOGRAFİ

Sevgi Keleş® 1989 yılında Ankara’da doğdu. Öğrenim hayatı süresince devam ettiği okullardan başarıyla mezun oldu. İkinci üniversite olarak Atatürk Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü’nü derece alarak onur belgesiyle bitirdi. Gelişmenin sonu olmadığına inan Sevgi Keleş®, İstanbul Üniversitesi’ne kaydolarak uzmanlık alanını geliştirmeyi hedefledi. Lefkoşa Amerikan Üniversitesi’nde psikolojik danışmanlık eğitimi aldı. Bu programı Türkiye’de bulunan seçkin bir okulda da tamamladı. Yurt dışı eğitimini ise 2022 yılında, I. London College Üniversite’sinde başarıyla (Level 7)  tamamladı. Sevgi Keleş®’in üniversite eğitimlerinin yanı sıra tamamlamış olduğu sertifika programları da gerek Türkiye’de gerek dünyada tanınmış seçkin okullardan onaylıdır. Çalışma prensibi olarak etik değerlere ve mesleki sınırlara verdiği önemle tanınan Sevgi Keleş®, kişisel gelişim alanında kesinlikle tedaviye yönelik çalışma yapmamaktadır. Sıklıkla ruh, zihin ve beden dengesi ve sağlığı için her türlü sağlık sorununda herkesin hekime başvurmasını önermektedir. Günümüzde din ya da sağlık (beden ve ruh) açısından istismar edilmemek için dikkatli olunması gerektiğini yazarı olduğu ulusal bir gazetede de, tüm seminerlerinde de söylemekte ve beyan etmektedir.

Kişisel gelişim alanında vermiş olduğu seminerler ve etkinliklerin marka isim tescilini 2020 yılında T.C. Türk Patent ve Marka Kurumundan aldı. Aile, ilişki, kişisel gelişim alanında birçok kez farklı kurumlar tarafından ödüle layık görüldü. Halen ulusal bir gazetede köşe yazarı olarak aktif bir şekilde yazmaktadır. Bununla birlikte Hollanda merkezli uluslararası yayın yapan bir derginin de köşe yazarıdır.

Sevgi Keleş® 2020 yılında ilk kitabı olan “Sevgi Ötesi Enerji” kitabını yazdı. 2021 yılında “Sarkaç – Denge ve Akışta Kalmanın Sırrı” isimli ikinci kitabını yayımladı. 2022 yılında ise üçüncü kitabı “Her Gün Bir Mucize” okurlarıyla buluştu. Kitapları yoğun ilgi ve talep gören Sevgi Keleş®, imza günlerinde okurlarıyla bir araya gelmekte, kitaplarında değindiği etik konularla ilgili bireysel ve grup eğitimlerini kurumlar aracılığıyla vermektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında hem yüz yüze hem de online seminerler veren Sevgi Keleş®, Türkiye’de üniversite akreditasyonuna bağlı olarak eğitmen ünvanıyla çalışmaktadır.

EĞİTİMLER

Sosyal Hizmetler – Atatürk Üniversitesi

Sosyal Hizmet – İstanbul Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık – Lefkoşa Amerikan Üniversitesi

Kişisel Stres Yönetimi ve Zor Kişilerle Baş Etme – ODTÜ

İlk Yardım Eğitmenlik Eğitimi – Sağlık Bakanlığı

Mesleki Yeterlilik Belgeli Koçluk Programı

 

Türkiye’de bulunan özel ve devlet üniversitesi onaylı bazı sertifika program eğitimleri:

 

Aile Danışmanlığı

Adli Psikoloji Uzmanlığı

Manevi Danışmanlık Eğitmenlik Eğitimi

Sosyal Hizmetler Alanında Manevi Danışmanlık Eğitimi

Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı

Aile Danışmanlığı Uzman Uygulayıcı Eğitimi

Evim ve Ailem Programı Eğitimi

Psikolojik Danışmanlık Eğitimi

Kişilik, Karar Analizi

Yüz-Profil Okuma İleri Seviye Eğitmenliği

Dr. David J. Liebarman (FBI Danışman) Yalan ve Kişilik Tanımlama İleri Seviye eğitimlerin tamamı

Paul Ekman – Subtle Expressions Training Tool

Kişilik Tipleri Eğitimi Boğaziçi Enstitüsü

Kişilik Analizi Global Enstitüsü

Yönetme Becerileri Eğitimi

İnsan Kaynakları Kişilik Analizi Eğitimi

Karar Analizi ve Etkin Karar Verme Eğitimi

Eğitici Eğitmenlikleri Eğitimi

Eğitim Sunumları Hazırlanması İleri Sunum Teknikleri Eğitimi

Türkiye Sağlık Vakfı onaylı Meditasyon, Mindfulness

Pozitif Enerji ve Meditasyon Eğitmenliği

Enerji Dili Eğitmenlik Eğitimi

Kişisel Gelişim Dersleri Eğitimleri

Global Gold Master Trainer Pozitif Enerji Eğitmenliği

Etkili İletişim ve Diksiyon Eğitimi

Koçluk Eğitimleri ve Eğitmenliği

EFT Eğitimi

Eğitimler alanında eğitmenlik diploma ve sertifikalarının tamamı, en yetkin geçerli akredite kurumları tarafından akredite edilmiştir. Türkiye’nin ve dünyanın kişisel gelişim alanında öncü kurumsal eğitmenleriyle çalışmıştır.

Yukarıda almış olduğu eğitimlerin bir kısmı yer almaktadır. Kişisel gelişim dersleri konusunda hâlâ eğitimler, süpervizyonlar alarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

ESERLERİ

Sevgi Ötesi Enerji

Sarkaç – Dengede ve Akışta Kalmanın Sırrı

Her Gün Bir Mucize

Yasal Uyarı: Sevgi Keleş®  hiçbir görüşme, etkinlik ya da seminerde tedaviye yönelik ve dinî konularda çalışma yapmamaktadır. Ruhsal, zihinsel, bedensel her türlü şikâyetinizde hekiminize ve psikoloğunuza başvurunuz. Teşhis ve tanı yapılmamakla birlikte bireylerin kişisel gelişimlerini pozitif desteklemek amacı güdülmektedir.

NOT: Hekim olmadan tedavi etmeye çalışan kimseye itibar etmeyiniz. Kişisel gelişim teşhis ve tanı alanı değildir.

Başvuru Formu

Hemen Başvurmak için Formu Doldurunuz.