Sağlıklı Beslenme Koçluğu İzmir

Sağlıklı beslenme koçluğu izmir de Time akademi de alınır. Online beslenme koçluğu eğitimi almak ve beslenme koçu olmak için sizleri bekliyoruz.

Time Akademi üzerinden sağlıklı yaşama merakınız varsa sağlıklı beslenme koçluk eğitimi alabilirsiniz. Sağlıklı beslenme koçluğu İzmir alanında en iyilerden biri olan Time Akademi ile uzman kadrosuyla birlikte verimli bir kurs geçirirsiniz. Hayatın her alanında çalışmakta olan ve doğru beslenme strateji gösteren kişilere sağlıklı beslenme koçu denir.

Sağlıklı beslenme koçluğu ile kişileri çeşitli zevk için tüketilen beslenme alışkanlıklarından da uzak tutar. Tamamen sağlıklı hedefler doğrultusunda çalışmalar sürdürülür. Aynı zamanda farkındalık kazanılarak yaşam faaliyetlerinizi daha fazla arttırmış olursunuz. Bu eğitim sonucunda günlük enerji ihtiyacını oldukça iyi bir şekilde takip edebilir ve hesaplayabilir duruma gelirsiniz. Besinleri ve öğünlerinizin planlamalarını yapabilirsiniz. Metabolizmanızda oldukça büyük bir gelişimi fark edersiniz.

Sağlıklı Beslenme Koçluğu İzmir Ücretleri

Time Akademi sizlere en uygun fiyat skalasıyla birlikte çeşitli kursların hizmetini sağlamaktadır. Sağlıklı yaşam koçluğu eğitimi için de oldukça uygun fiyatlarla bu kursa erişim sağlayabilirsiniz. Gerekli bilgileri ve daha fazla detaya ulaşmak için Time Akademi yetkili kişileri ile görüşme sağlayarak merak ettiklerinizi sormanız mümkündür.

Sağlıklı Beslenme Koçluğu İzmir Sertifikası

Time Akademi kurslarının sonucunda başarılı bir şekilde bitiren kişilere uluslararası düzeyde geçerliliği olan sertifika vermektedir. Bu sayede özel okullarda, özel hastanelerde, sağlık kabinlerinde, diyet merkezlerinde, spor salonlarında, koçluk merkezlerinde olmak üzere birçok alanda çalışma faaliyeti göstermenize yardımcı olacaktır.