Eft Eğitimi Fiyatları
Eft eğitimi fiyatları hakkında belirli bir rakam söylenememekle birlikte internet adresimizde bulunan iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek eğitim fiyatlarından haberdar olabilirsiniz..

Eft Nasıl Uygulanmaktadır?

Eft uygulaması, insan vücudundaki akupunktur noktalarını temel alarak uygulanan bir yöntemdir. Akupunktur noktaları, insan vücudundaki elektrik ve enerji akışının çok az miktarda olduğu bölgelerdir. İnsan vücudundaki bu enerji akışının az olduğu noktaları uyarmak adına beyinde dopamin salgılanması gerekir. Eft ile dopamin salgılanması sağlanır. Akupunktur noktaları, insan vücudunda çok fazladır ama enerji akışının en düşük olduğu noktalar uyarılarak Eft uygulaması yapılır.

İnsan vücudunda enerji akışının az olduğu bölgeleri parmaklar yardımı ile hafif bir şekilde uyararak Eft işlemi gerçekleştirilir. Eft uygulamasını yapan kişiler, bu akupunktur noktalarına küçük vuruşlar yaparak gereken dopamin salımı gerçekleşir. Eft yöntemi, dinamik psikoterapi ile beraber ruhsal ve fiziksel rahatsızlıkların çözümü için kullanılmaktadır. Fobiler, psikolojik sıkıntılar, panik atak, depresyon, endişe, migren, öfke kontrolü, kaygılar, cinsel problemler, travmalar, vefat sonrası yaşanan yas gibi sorunlarda da psikoterapi seansında çözülebilecek sıkıntılardır.

Eft Uygulaması Ne İşe Yaramaktadır?

Eft uygulamasının olumlu sonuçları şunlardır:

Eft kalıcı bir yöntemdir. Eft uygulaması yapıldıktan sonra yaşanan olumsuz duygular geri dönmez.
Eft uygulaması vücutta endorfin salınımını sağladığından sakinleştirici etkisi vardır.
Eft uzun süre uygulandığı zaman kişinin kendi kendine yapabileceği uygulamalardır. Eft eğitimi fiyatları sitemiz üzerinde araştırıldıktan sonra alınabilecek bir eğitimdir.