YONCA USLU
Koçluk Eğitmeni

Verdiği Eğitimler

  • Yaşam Koçluğu Eğitimi
  • Eğitim Koçluğu
  • İlişki Koçluğu Eğitimi

YONCA USLU

ICF PCC KOÇ EĞİTMEN MENTÖR SÜPERVİZÖR

KOÇ Dokuz Eylül Ünv. İ.İ.B.F iktisat mezunu. 22 yıl banka sektöründe; operasyon, pazarlama ve satış alanlarında yetkili pozisyonlarında çalıştı ve 2017 de istifa ederek 2018 de emekliliğe hak kazandı.

2018 de koçluk eğitimlerine başladı ve bu eğitimleri ilk olarak bir üniversiteden videolu olarak aldıktan sonra bu işi meslek olarak edinmeye karar verdi ve ikinci kez eğitimlerini MCC Fatih Elibol’dan alarak ACTP diploma programını bitirdi. 2021 yılında ICF PCC ünvanlı bir koç oldu ve kendi eğitimlerini akredite ettirerek koç eğitmenliğine başladı. Eğitmenlik ile ilk tanışması NLP ile Anlayarak Hızlı Okuma Eğitici Eğitimini almasıyla başladı..

Yaklaşık 6 yıldır koçluk ve eğitmenlik işi ile sevdiği işi yapıyor. ICF PCC Ünvanlı Eğitmen- mentör koç ve süpervizör koç ICF CCE akredite 18 saatlik Finansal koçluk Eğitimi var. ICF ACSTH 60 saatlik Temel koçluk Eğitimi akredite edilecek. Etkili İletişim ve Ego Benlik Durumları Eğitimi var(8 saatlik) Liderlikte Koçvari yaklaşım Eğitimi(6 saat) Kişisel gelişim eğitimleri , koçluk eğitimleri ve hızlı okuma eğitimi alanlarında hizmet vermekte.

İş Deneyimi Çeşitli STK lara verilen eğitimler ve grup koçlukları. Bireysel olarak bir sınıfa yönelik online verilen Temel Koçluk Eğitimi Grup ve bireysel olarak online verilen hızlı okuma eğitimi 650 civarında seans koçluk tecrübesi. Eğitim Dokuz Eylül Ünv.İ.İ.B.F İKTİSAT 1991 – 1995 İstanbul Ünv. SOSYOLOJİ(4.sınıf hala okuyor)

Yenipazar Ünv. PSİKOLOJİ 1.sınıf ACTP HOLİSTİK KOÇLUK PROGRAMI, LIVE AKADEMİ-FATİH ELİBOL NLP İLE ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ, MARJİNAL AKADEMİ Kursları Transaksiyonel Analiz Eğitimi Takım koçluğu Grup koçluğu

İngilizce Diller

Mentör Koçluk

Süpervizör koçluk

Eğitim Koçluğu

öğrenci Koçluğu

Yönetici Koçluğu

Kariyer Koçluğu

Performans koçluğu

Girişimci Koçluğu

NLP Eğitimi

Hipnotik yazarlık Eğitimi

Etkili konuşma ve Diksiyon Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi

Eğitmen Danışmanlığı

Stres ve Zaman Yönetimi

Yöneticilikte Liderlik Yöntemleri

Bilinçaltı Uygulama Sağlayıcılığı Eğitimi

GOE Enerji Temel Seviye Eğitimi

GOE Enerji Sistemleri Para Kursu

REIKI 1-2.Seviye JAAS Arındırma Sistemi

Başvuru Formu

Hemen Başvurmak için Formu Doldurunuz.

    Aranmak istediğiniz saat aralığı