Mithat Taş
Gıda Mühendisi

Verdiği Eğitimler

  • Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi

Gıda Mühendisi, Eğitmen ve Sağlıklı Beslenme Koçudur.

2004 yılında Ege Ünv. Mühendislik Fakültesi, Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, profesyonel iş hayatına Maxi Market A.Ş.’de başlamıştır. 10 yıllık perakende kariyeri boyunca, CarrefourSA Tic. A.Ş. ve Kiler A.Ş. başta olmak üzere ulusal ve uluslararası perakende firmalarında Kalite ve Hijyen Sorumlusu, Taze Gıda Departman Müdürü, Mağaza Müdürü ve Bölge Müdürü poziyonlarında çalışmıştır.

Perakende kariyeri boyunca işletme yönetiminin yanı sıra yemek, pasta, tatlı ve ekmekçilik ürünlerinin üretiminde görev alırken, müşteriler ile sürekli ilişki halinde olması nedeniyle beslenme konusunda araştırmalar ve çalışmalar yapma fırsatı yakalamıştır.

2011 yılında T.C. Çalışma Bakanlığı Eğitimcinin Eğitimi konulu eğitime katılarak profesyonel eğitimci olmuştur.

2015 yılında yemek tarifleri ve sağlıklı beslenme makaleleri ve ipuçlarının yer aldığı Yemek Kulübüm isimli internet sitesi kurmuştur. Bu site üzerinde 400’den fazla sağlıklı beslenme makalesi yayınlamıştır.

2016 yılında perakende sektöründeki profesyonel iş yaşamını sonlandırarak, Gıda Müşavirim isimli kendi danışmanlık şirketini kurmuştur.Gıda Müşavirim ile gıda üretimi ve satışı yapan gıda işletmelerine kalite yönetimi, üretim ve iş geliştirme, personel eğitimleri konularında danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

2018 yılında Kadir Has Üniversitesi Eğitmenlik ve Danışmanlık eğitimine katılarak profesyonel Danışmanlık yapmaya hak kazanmıştır.
Ayrıca 2018 yılında Uludağ Üniversitesi Sağlıklı Beslenme Koçluğu eğitimi alarak Beslenme Koçluğu yapmaya hak kazanmıştır.

Mithat Taş, bugün,
Gıda Müşavirim Danışmanlık hizmetleri ile gıda işletmelerine danışmanlık hizmeti,
“Aşkla Ye Sağlıklı Yaşa” sloganı ile de bireysel ve kurumsal danışanlarına Sağlıklı Beslenme Koçluğu ve Beslenme Danışmanlığı hizmeti vermeye devam etmektedir.

Aldığı Bazı Eğitimler;
Sağlıklı Beslenme Koçu
Eğitici Eğitimi
İş Sağlığı Güvenliği
Gıda Denetmenliği

Başvuru Formu

Hemen Başvurmak için Formu Doldurunuz.