Bioenerji Sertifikası Nasıl Alınır?

Bioenerji sertifikası almak için bioenerji eğitimine katılmanız gerekmektedir. Bioenerji, evrende ve herkesin içinde olarak kabul edilen bir enerji türü olarak bilinmektedir. Bu sebep ile de herkesteki bioenerjinin ortaya çıkma kapasitesi vardır. Kişinin içindeki bioenerjiyi açığa çıkarmak için merkezimizde uzman kişiler tarafından verilen eğitimlere katılarak öğrenebilir ve sertifika alarak bioenerji uzmanı olabilirsiniz.

Bioenerjist Kimdir?

Bioenerji hakkında uygulamalar yapan ve eğitimler verme hakkına sahip olan kişilere bioenerjist denmektedir. Bioenerjistler, bioenerji eğitimlerini alan uzman kişiler olarak bilinmektedir. En başta kişilerin sorunlarını dinleyerek eğitimin seans sayısını belirler. Ardından seans sırasında ise hastalarına yaşam enerjisini aktarmaktadır. İnsanların vücudundan var olan bioenerji yalnızca bedende değildir. Aynı zamanda insanların bedeninin dışında da kişiyi kalkan gibi koruyan bir enerji vardır. Bu enerjiye ise aura denmektedir.

Bioenerji Eğitimlerinin Hangi Hastalıklara Faydası Olmaktadır?

Bioeneji sertifikası olan uzman kişilerden bioenerji eğitimleri almanın yararı olacak hastalıklar şu şekilde verilmiştir:

  • Kişilerde bulunan her türlü ağrı çeşidi seanslar geçtikçe hafiflemektedir.
  • Uyku bozukluğu, kaslarda meydana gelen ağrı ve hassasiyet, aşırı yorgunluk, halsizlik gibi rahatsızlıkları gidermektedir.
  • Bel fıtığı, boyun fıtığı ve kasık fıtığı gibi fıtık çeşitleri için iyileşme sağlamaktadır.
  • Kas, kemik ve damar sistemlerinde iyileşme görülmektedir.
  • Behçet hastalığında gerçekleşen bacak şişmeleri, ateş çıkması ve damar tıkanıklığı durumlarına iyi gelmektedir.
  • Şeker hastalığında şekeri düşürdüğü de gözlenmektedir.