fbpx

Yaşam Koçluğu Eğitimi

14.09.2021

Yaşam Koçluğu Eğitimi

Time Akademin bir diğer eğitimlerinden biri olan yaşam koçluğu eğitimi ile birlikte farklı kişilerin hayatlarına dokunmayı öğrenirsiniz. Yaşam koçu kişilerin belirlemiş oldukları hedeflere nasıl erişebileceklerinin yolunu çizer. Bunun için en uygun stratejileri belirler. Sizlerin potansiyelini en üst seviyeye çıkartmak için en iyi, emin adımlarla ilerleme kat eder.

Yaşam koçluğu eğitimi sırasında karşınızdaki kişiyi nasıl anlamanızdan tutun birçok konuda kişilere nasıl yaklaşmanız gerektiği ele alınır. Yaşam koçu aynı zamanda kişisel hedeflere göre de farklı anlamlar kazanabilmektedir. Danışanlarınızı çeşitli farklı alanlarda ve konularda teşvik edebilirsiniz. İçerisinde bulunulan durum analiz edilerek sınırlarınızı ve inançlarınızı zorlar. Böylece kişinin kendisini keşfetmesine yardımcı olur.

Kimler Yaşam Koçluğu Eğitimi Alabilir?

Yaşam koçu eğitim programına katılmak için herhangi bir şekilde ön koşul yoktur. Yaşam koçluğuna ilginiz varsa ve kendinizi bu alanda yetiştirerek başkalarına da faydalı olmak istiyorsanız bu eğitime başvurabilirsiniz. Her eğitim seviyesinden olan kişiler bu programa başvurarak hizmetten faydalanabilirler. Time Akademinin uzman eğitmenleri tarafından aldığınız eğitimler sonucunda sizler de yaşam koçu olabilirsiniz.

Yaşam Koçluğu Eğitim Sertifikası

Yaşam koçluğu eğitimi sonucunda başarılı bir şekilde kursu bitirdikten sonra Time Akademi tarafından sizlere uluslararası düzeyde sertifika verilir. Bu sertifika ile birlikte başkalarının hayatlarına dokunarak bir faydalı faaliyet içerisinde bulunabilir ve yardımcı olabilirsiniz. Time Akademi oldukça uygun fiyatlarla birlikte sizlere bu hizmetleri sunmaktadır. 

Whatsapp