fbpx

Sağlıklı beslenme koçluğu eğitimi

29.08.2021

Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi

Time Akdemi kurumu sizlere çeşitli eğitimler ile birlikte kazanımlar elde ettirir. Bu kazanımlar neticesinde uluslararası kullanabileceğiniz sertifikalar ile birlikte oldukça kaliteli bir eğitim sunar. Bu eğitimlerden biri olan sağlıklı beslenme koçluğu eğitimi ile hayatın her alanında doğru beslenme konusunda yardımcı olacak bireyler yetiştirilir. Beslenme koçluğu hizmetiyle günlük hayatınızda sıkça yer verdiğiniz keyif ve zevklerden uzak tutulmaya çalıştırırlar.

Sağlıklı hedefler ile birlikte sizleri doğru yönlendirmeler yaparak günlük hayatınızda daha verimli bir birey olmanıza katkıda bulunur.

Beslenme koçları beslenme ilkeleri çerçevesinde, enerji ihtiyacınızı ve günlük ihtiyacınız olan enerjilerin hesaplanmasında titizlikle çalışma gösterir. Buna uygun menü planlamaları yapar ve beslenme sorunlarının önüne geçer. Böylece daha zinde bir hayat yaşamanıza yardımcı olur.

Kimler Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi Alabilir?

Sağlıklı beslenmekoçluğu eğitiminden birçok sektörde çalışan kişiler faydalanabilirler. Örneğin:

·         Ebeler

·         Doktorlar

·         Psikologlar

·         Hemşireler

·         Diyetisyenler

·         Sosyal hizmet uzmanları

Gibi birçok alanda çalışan meslek grupları bu eğitimden faydalanabilir. Bu mesleğe sahip olarak hem kendinizi hem de etrafınızdaki kişileri daha verimli bireylere çevirebilirsiniz.

Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi Sertifikası

Time Akademi tarafından gerekli eğitimleri aldıktan sonra sizlere bu alanda uluslararası geçerliliği olan sertifikalar verilir. Bu sertifikaları:

Özel okullarda

·         Özel hastanelerde

·         Sağlık kabinlerinde

·         Diyet merkezlerinde

·         Koçluk merkezlerinde

·         Spor salonlarında

Olmak üzere oldukça geniş bir yelpazede aktarım sağlayarak kullanabilirsiniz. Faaliyetlerinizi birçok bireye yardımcı olarak göstermenizde ön ayak olur. 

Whatsapp