fbpx

NLP Eğitimi Fiyatları

25.09.2021

NLP Eğitimi Fiyatları

NLP eğitimi fiyatları hakkında tam olarak bir rakam belirtilemese de internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile eğitim fiyatları hakkında bilgi almanız mümkündür.

NLP Eğitimi Uygulama Alanları Nelerdir?

NLP eğitimi için uygulama alanları şu şekilde verilmiştir:

·         Eğitimde NLP uygulaması: Ders çalışma motivasyonu, hafıza teknikleri ile kalıcılık sağlama, yaratıcı öğrenme, öğrenme stratejileri, sınav başarısı arttırma gibi uygulama alanlarına sahiptir.

·         İş yaşamında NLP uygulaması: Örgüt yönetimi, liderlik eğitimi, takım eğitimi, başarılı yönetimin nasıl yapılacağına dair eğitimler, performans arttırma yöntemleri, motivasyon, karar verme, iletişim becerileri geliştirme gibi uygulama alanlarına sahiptir.

·         Kişisel gelişimde NLP uygulaması: Kişinin kendini tanıması, güven ve motivasyon kazanımı sağlanması, davranış değiştirme, alışkanlık değişimi, kişisel hedeflere ulaşma, iletişim biçimi tanıma gibi uygulama alanlarına sahiptir.

NLP Eğitimi Kimler Tarafından Uygulanmaktadır?

NLP sertifikası sahibi olan uzmanlar, meslek guruplarına göre uygularlar. NLP sertifika eğitimleri ise 2 aşamadan meydana gelir. Bunlar şu şekilde verilmiştir:

·         NLP Practitioner,

·         Master Practitioner olarak 2 kısımdır.

NLP eğitimi saatleri ise kişiden kişiye değişmekle birlikte 60 saat – 200 saat arasında NLP eğitimleri mevcuttur. NLP uygulaması, 2 aşamalı eğitimleri tamamlayan ve yeteri kadar uygulama yapıp uzmanlaşan kişiler tarafından yapılmalıdır. NLP eğitimi fiyatları ise internet sitemizde yer alan iletişim kanallarımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek kolay bir şekilde öğrenilebilmekte ve başvurabilmektedir.

Whatsapp