fbpx

Nefes Koçluğu Eğitimi Fiyatları

01.10.2021

Nefes Koçluğu Eğitimi Fiyatları

Nefes koçluğu eğitimi fiyatları hakkında bilgi almak için internet sitemizde yer alan iletişim adresleri üzerinden bizlere ulaşarak fiyat sorabilirsiniz.

Nefes Koçları Kimdir?

Nefes koçu; insanların nefes, diyagram ve farkındalık kavramlarını doğru bir şekilde entegre ederek kişinin bütünsel nefese geçişlerini sağlamaktadır. Aynı zamanda kişinin doğum anındaki orijinal ayarlarına dönmesini sağlar, kişinin bütünsel nefes kullanımına geçişini nefes egzersizleri ve teknikleri ile kolaylaştırarak yaşamlarını yüksek kalitede sürdürmesini sağlar.

Nefes Koçluğu Seansı Ne İşe Yaramaktadır?

Sağlığı yerinde olan ya da sağlıklarını kaybetmek üzere olan bireylerin doğru nefes almaları oldukça önemlidir. Doğru nefes alarak kişinin fiziksel, ruhsal, duygusal ve bedensel dünyaları sağlığına kavuşur. Bu sayede de yaşamlarını kaliteli bir şekilde sürdürmeleri sağlanır. Nefes egzersizler, hücrelerin oksijenlenmesi ile daha sağlıklı ve zinde olmalarını sağlayarak zinde bir hayat geçirmeleri sağlanmış olur.

Bununla birlikte diyafram ve burnun entegre bir şekilde kullanılması sonucu kişilerde yaratıcılık, üretkenlik, bolluk ve bereket potansiyelleri arttırılmış olur. Hayatı yaşamayı kolaylaştıran nefes egzersizleri ile kişilere uyuma, zinde kalkma, konsantrasyon sağlama, odaklanma, hafıza geliştirme, stresi kontrol altına alma, kondisyon kazanma, tırnak yeme, bacak sallama, astım, alerji, KOAH, migren, burun tıkanıklıkları, anksiyete bozuklukları ve kekemelik gibi pek çok olumsuz durumları hayatından çıkarmayı sağlamaktadır. Nefes koçluğu eğitimi fiyatları uygun olması ile hayatınızı bu derece olumlu yönde etkilemesini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Whatsapp