fbpx

EFT Eğitimi

13.09.2021

EFT Eğitimi

Time Akademi uzun zamandır bireylerin daha başarılı bir gelecek elde etmeleri için çaba göstermektedir. Birçok farklı kurs ile birlikte geniş yelpazede hizmet akışı sağlar. Bununla birlikte sizlere alanında uzman kişilerle birlikte kursları verirler. EFT eğitimi ile de birçok bilgiye sahip olabileceğiniz faydalı bir kurstur. EFT denilen bu eğitimde beden içindeki bazı meridyenlere yapılan vuruş ve olumsuzluklar neticesinde oluşan enerji tıkanıklarının dengelenmesi amaçlanır.

Enerji meridyenleri olarak adlandırılan bu sistemin dengelenmesi durumunda tıkanıklığa sebebiyet veren duygular da beraberinde kaybolur. EFT de terapilerde olduğu gibi uzun süreli bir yöntem yoktur. Asla iğne, ilaç gibi kullanımlar mevcut değildir. Acıya yer verilmemektedir. Ayrıca EFT’nin işe yaraması için illa buna inanmak da gerekmez.

Kimler EFT Eğitimi Alabilir?

EFT eğitimi alan kişiler genellikle:

·         Olumsuz duygu problemleri yaşayan

·         Ruhsal gelişim de sorun olan

·         Duygusal travmaları atlatamamış

·         Madde bağımlıları

·         İlişkilerinde süreli sorunlar yaşayan

·         Bedensel olarak da sorunları olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Elbette bunların dışında bu alana ilgi duyan bireylerde EFT eğitimi alarak başka kişilerin hayatlarına dokunabilir.

EFT Eğitimi Sertifikası

Time Akdemi üzerinden başarılı bir şekilde tamamladığınız EFT eğitimi kursu karşılığında sizlere uluslararası sertifika takdim edilir. Bu sayede hem ülkemizde hem de yurt dışında bu alanda seminerler verebilir, kişilere yardımcı olabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla birlikte EFT eğitimi alarak sizlerde bu konuya vakıf olabilirsiniz.   

Whatsapp