fbpx

Biyometrik Yüz Okuma eğitimi

27.08.2021

Biyometrik Yüz Okuma Eğitimi

Time Akademi şirketi bireylerin hayatlarındaki hedeflerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmesini yardımcı olmayı amaçlayan bir kurumdur. Online eğitim platformu üzerinden sizlere farklı bakış açıları kazandırmaktadır. Kaliteli ve oldukça dolu bir vakit geçirdikten sonra sizlere uluslararası onaylı olacak sertifikalar verir. Hizmetlerinden biri de biyometrik yüz okuma eğitimi ile henüz konuşmaya ihtiyaç duymadan bireyler hakkında önemli bilgileri anında edinmenize yardımcı olur.

Bu eğitimde insan yüzünün tüm hatlarına vakıf olursunuz. Ergenlik, yetişkinlik çağlarına göre kişileri analiz etmeyi öğrenirsiniz. Hangi alanlara ilgi duyduğunu saptayabilir, hangi alanda üretken ve başarılı olabileceğini ön görebilirsiniz. Bu eğitim sırasında sizlere:

·         Genel yüz yorumlanması

·         Yarılanmak tekniği hakkında

·         Saç şekilleri üzerinden ipuçları

·         Kafa şeklinin yorumlanması

·         Çene şeklinin yorumu

·         Gözlerin, kaşların, burun ve ağzın yapısı hakkında açıklamalar ile insanlar hakkında birçok bilgiye ulaşabileceğinizi kanıtlar.

Kimler Biyometrik Yüz Okuma Eğitimi Alabilir

Biyometrik yüz okuma eğitimi özellikle insan kaynaklı uzmanları, emniyet personelleri, özel güvenlikçiler, satış uzmanları, öğretmenler, psikologlar, iletişim uzmanları ve daha birçok çok sektör üzerinde çalışan kişiler tarafından alınabilir. Oldukça etkili bir kullanım alanına sahip olmasıyla Time Akademi üzerinden bu eğitime yığılma vardır.

Biyometrik Yüz Okuma Eğitim Sertifikası

Time Akademi uzmanları tarafından aldığınız eğitimler sonucunda sizlere uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar verilir. Bu sertifikalar ile uluslararası düzeyde kullanım sağlayarak faaliyet göstermenize yardımcı olur. 

Whatsapp