fbpx

Astroloji Eğitimi Online

18.09.2021

Astroloji Eğitimi Online

Astroloji eğitimini online katılmak ister misiniz ? Time akademi ile astroloji eğitimini online katılabilir, uzman eğitmenleri sayesinde astroloji sertifikası kazanabilirsiniz.

Time akademi üzerinden birçok farklı kurstan yararlanarak hayatınıza renk katabilirsiniz. Kendinize kattığınız renkle birlikte etrafınızdaki insanlara da faydalı olmaya başlarsınız. Time Akademi sizlere astrolojieğitimi online şekilde hizmet vermektedir. Bu sayede isterseniz uzakta olun, isterseniz farklı yerde konumu kendiniz belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra elbette yüz yüze eğitim modelleri de mevcuttur. Ancak günümüz teknolojisinin yetkinlikleri en iyi şekilde kullanarak sizlere verimli hizmet sağlar.

Astroloji eğitimi sırasında sizlere ay düğümleri, güneş tutulması, ay tutulması gibi konularda anlatılır. Yani sanılanın aksine astroloji sadece burçlardan ibaret değildir. Oldukça geniş alanda incelenmektedir. Kurs içerisinde sizlere ilk olarak temel kavramlardan ve astroloji tarihinden başlayarak eğitim verilmeye başlanır. Ardından elementler, gezegenler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında MC noktası anlatılır. Sosyal gezegen ne demektir nasıl enerji yayar bunlardan bahsedilir. Kısacası Astroloji alanındaki birçok bilgiye ulaşmanıza yardımcı olur.

Kimler Astroloji Eğitimi Online Alabilir?

Astroloji eğitimi ilgi duyan herkes Time Akademi üzerinden talep edebilir. Bu doğrultuda herhangi bir ön şart bulunmamaktadır. Sizlere online eğitim aracılığıyla da birlikte kolay erişim sağlamanıza ön ayak olur. Bu sayede kursunuzu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Astroloji Eğitimi Online Ücretleri

Time Akademi üzerinden verilen astroloji eğitiminin fiyat bilgisini ve daha fazla dersler hakkındaki bilgiye firmanın web adresinde bulunana iletişim bilgilerinden ulaşmanız mümkündür. Bu sayede yetkili birimlerle konuşarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Whatsapp