fbpx

Astroloji eğitimi

03.09.2021

Astroloji Eğitimi

Time Akademi oldukça ilginç eğitim modelleriyle birlikte hizmet veren bir kurumdur. Geniş yelpazede sunduğu eğitim modelleri sayesinde hayata bakış açınızı değiştirmeye yardımcı olur. Ayrıca sadece yüz yüze eğitim değil online eğitim ile de herkesin ulaşmasını sağlar. Astroloji eğitimi ile birlikte güneş sistemindeki gezegenleri, yıldızların dünya üzerindeki enerji etkisini, insanların bu durumdan nasıl etkilendiklerini yorumlayan bir sistemdir.

Kozmos üzerindeki hareketler en ince şekilde incelenerek matematiksel olarak bazı terimlerden yardım alınır. Time Akademi üzerinden temel seviye Astroloji eğitimi alarak kavramları öğrenirsiniz. Daha sonrasında elementleri ve güneş ay, burçlar, yükselen burçları, ay burçları gibi kavramlara da değinirsiniz. Retro kavramını ve daha birçok Astroloji ile ilgili konulara vakıf olursunuz.

Kimler Astroloji Eğitimi Alabilir?

Açıkçası astroloji eğitimi almak için herhangi bir koşul gerekmektedir. Astroloji alanına ilgisi olan her birey bu eğitim kursundan faydalanabilir. Astroloji hakkında farklı yorumlara ve yetkinliklere ulaşım sağlayabilir. Burçlara, gezegenlere ve bunların verdikleri enerjiler ile ilgiliyseniz eğer Time Akademi üzerinden gerekli eğitimleri alarak ilerleme gösterebilirsiniz.

Astroloji Eğitim Sertifikası

Time Akademi sonucunda aldığınız Astroloji eğitimleriyle uluslararası düzeyde kullanabileceğiniz sertifikaların sahibi olabilirsiniz. Böylece bu alanda insanları daha doğru bir şekilde yönlendirerek ve bilgilendirerek sizlerde Astroloji alanında hizmet verebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla birlikte sizlerde bu eğitimleri ister online isterseniz de yüz yüze olacak şekilde alabilirsiniz. 

Whatsapp