fbpx

Astroloji Eğitim Şartı

27.09.2021

Astroloji Eğitim Şartı

Genel katılıma açık olarak sürdürülen derslerde astroloji eğitim şartı aranmaz. Bu konuya ilgi duyan ve yeteneklerini açığa çıkararak geliştirmek isteyen herkes derslerimize katılabilir. Farklı bilim dallarıyla ilişki içinde sürdürülen astroloji eğitimleri, bütünlük algısına ait bakış açılarını değiştirir.

Klasik Astroloji ve Bölümleri

Astroloji alanında önemli bir farkındalık oluşturmak için sürdürdüğümüz klasik astroloji ve bölümleri eğitimi, insan merkezlidir. Zaman analizi öngörü çalışmaları uygulamalı olarak sürdürülürken, doğum haritaları çıkarılarak yorumlama teknikleri üzerinde çalışılır. Eğitim sonunda sınava girenler sertifika almaya hak kazanarak yeteneklerini profesyonel anlamda da değerlendirebilirler. Yüz yüze ve online olarak devam eden eğitimler, zengin kaynaklar ve yazılı materyallerle desteklenir. Dersler için herhangi bir malzeme veya araç gerece ihtiyaç duyulmaz. İsteyenler ders notu tutabilirler. Bir bilim dalı olarak kabul gören astrolojiyi basit, anlaşılır ve özet bilgilerle tanımlayan eğitmenler alanında uzman kişiler arasından seçilir.

Online Astroloji Eğitimi

Online astroloji eğitimi bu alana ilgi duyan herkese açıktır. Eğitimde fırsat eşitliği sağlayan yer ve zamandan bağımsız olarak sürdürülen derslerimiz astrolojiye yeni başlayanlar ve kendisini geliştirmek isteyenler için uygundur. Karma astrolojiye ait kavramların, harita evrelerinin, zaman yöneticilerinin, astroloji hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyenlerin katılım sağladığı dersler, gruplara özel olarak da yapılabilir. Adaylarda herhangi bir özellik veya astroloji eğitim şartı aranmaz. Sertifikalar dijital ve basılı olarak hazırlanarak katılımcılara teslim edilir. 

Whatsapp